Djal Domaqin dhe Puntorë Albert Simani

Shitet nga: Albert 18 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 765 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Komuna e vities shes Traktorin shum ne gjendje të mir Rakovica 65 shitet me Pllugji frezë Taniraq Dërrlaq Grabul për Sanë Kosë për Sanë Prakolicë Korp për Vjeta kuelë Lopë për vetëm 1.765 €uro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim