Fargusan 539 Ne gjendje shum te mir!

Shitet nga: Avdyli 05 Maj 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë

Shitet Fergusani IMT 39, në gjendje shum të mirë, i ruajtur.
Traktori nuk eshte perdorur asnjehera ne mjete te renda bujqesire, ( dmth nuk eshte shfrytezuar ne prers,kos, krabuj).
Për me shum info lajmrohuni ne kete nr. 044578545.
Sa i perket se a eshte apo jo ne gjendje te rregullt, mundeni edhe ta keni me vete edhe mjeshtrin dhe ta verifikoni punueshmerin e traktorit.
Me shum rrrespekt pres telefonata Serioze.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim