Fiat 780

Shitet nga: Bajrushi 19 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 780

Shes traktorin fiat 780 ne gjendje perfekte traktori esht i ardhur prej zvicrres me dokumenta ne rregull. dhe esht i rujtun siq po shifet ne foto. timonin hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim