Ford 7840 powerstar sle 95

Shitet nga: Burim 19 Gsh 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet raktori :

Marka : Ford 7840

Motorri : FORD

Kapaciteti : 110 Hp

Ore pune : 7800

Vti i prodhimit : 1995

Ulese : 2

Pesha : 6000 KG

Shpejtesia : 50 km/h

Gomat : 75 % para dhe prapa

Timoni : Hidraolik

Ftohja : me Uje

Traktori eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike pres bleres serioz .

Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim