Hurliman Master dhe New Holland G190

Shitet nga: mehmet 19 Krr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
per me shum edhe viber +37744657130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim