Hurlimann H-480 ----- U shitt -----

Shitet nga: Burim 23 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet traktori me keto cilesi :

Marka: Hurlimann
Tipi : H-480
Ore pune : 6.000
Cilinder : 4
Forca : 82 ps
Shpenzimi i gomave : te parat 70 % te pasmet 90 %
Ulese : 2
Kabina : Me ngrohje dhe ftohje
Ftohja : Me uje
Timon : Hidraolik

Traktori eshte i kompletuar pa as nje defekt te vogel me garancion .

044397027


Burim Imeri

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim