IMT 539 VITI PRODHIMIT 1990

Shitet nga: Muhadin Avdyli 07 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shites traktorin Fergusan IMT 539, viti i prodhimit 1990,
Traktori eshte ne gjendje te mire teknike, eshte i rujtur, nuk eshte i munduar aq,
Traktori shitet per shkaqe personale, me dokumentacion qendron ne rregull, per me shum ejani dhe binduni. pres telefonata serioze. nr i telefonit tim eshte> 045385392 edhe 044291539.

Qmimi traktorit eshte 4300 EURO. pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim