SHITET TRAKTORI

Shitet nga: visar 16 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shitet Fergusoni ne gjendje shume te mire ka pllugjet dhe kerrin, per informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 00 377 44 768 612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim