John Deere 3040 ----- U Shit -----

Shitet nga: Burim 23 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet John Deere ne gjendje shume te mire pune me ngarkues

Marka : John Deere
viti i prodhimit : 1982
kapaciteti : 95 ps
Ftohja : me uje
timon : hidraolik
kabina : me ngrohje dhe ftohje
shpejtesia : 40 km /h
6 cilinder
10.000 h pune
me ngarkues

Burim Imeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim