John Deere 3040 ---- U shit ----

Shitet nga: Burim 23 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shes traktorin John Deere

95 hp
ftohje me uje
shpejtesi me gjysme
40 km / h
kabine me ngrohje dhe ftohje likure
6 cilinder
timon hidraulik
5000 h pune
ne gjendje shume te mire pune i kompletuar

Burim Imeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim