Massey Ferguson 165

Shitet nga: Burim 28 Tet 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet traktori massey ferguson me keto cilesei :

Ne gjendje shume te mire teknike dhe praktike te gjitha pjeset e nderruara motorin e ri
77 ps
Burim Ymeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim