Massey Ferguson 294s ----- Ushitt -----

Shitet nga: Burim 07 Dhj 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Marka : Massey Ferguson
4X4
Viti i prodhimit : 1984
Ftohja : me Ujë
Kabina : Radio ngrohje dhe ftohje
Cilynder : 4
Fuqia : 80 Hp (Ps)
Goma : 20 % te shpenzuara para dhe prapa
Kardon : 540 / 1000 Rrotullime
Perimetri e gomave : Para .12/380 /24 Prapa 380/34
Timon : Hidraolik
Ulese : 2
Shpejtesia : 40 km/h

I kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim