Massey Ferguson

Shitet nga: Heset Ukshini 07 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shes traktorin massey ferguson me kabinë dhe me pllugj, traktori punon mirë dhe është në gjendje të shkëlqyer teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim