Massey ferguson 274s turbo

Shitet nga: mirva 24 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
traktori asht n gjendje shum t mir ka pllugj dhe lug t gjith i punojn opcionet ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim