Renault 1181.4 4X4 -- 84 -- U shit --

Shitet nga: Agro Buli 24 Gsh 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Marka : Renault
Tipi : 1181.4
Cilinder : 6
Ore Pune : 9.000
Forca : 120 Hp / ps
4 Wd / 4X4
Viti i prodhimit : 1984
Ftoja : Me uje
Kabina : Lekure / ngrohje dhe ftohje / radio etj
Shpejtesia : 40 km / h
Timon Hidraolikë

Eshte ne gjendje te rregullt i gatshem per punë

Viber : +37744430018

www.agrobuli.com
www.agrobuli.al
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim