Shes Ursuz Me kerr dhe pllugj

Shitet nga: maksut 21 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
traktori eshte ne gjendje te mir dhe pluugjin jane shume te mir te serbis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim