Shitet

Shitet nga: Culi 29 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Hurlimann H5110 viti prodhimit 30/09/1982.
Traktori posedon nxemje dhe është ne gjendje të mir num për kontakt 045385622 ose ne viber +37744720728.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim