Steyr650

Shitet nga: Naser 31 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet steyri 650 me 4 shpejtesi 4 klipsh me 2 kardona i funksionojn te dyt ka mundsi me bo 4x4 vetem trapin e par me ja ndrru i ka 2 sperioda asht ne gjendje t rregullt shum i mir per kos dhe pres ndrrim i mundshem me fergusan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim