TRAKTOR FORD . viti 84

Shitet nga: Agim 21 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   9 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te mire 4×4.
me kardan para dhe mas dhe me hidraulik
per me shumë info kontaktoni edhe ne viber ne numrin : +37744444401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim