Traktor

Shitet nga: Besim 10 Mar 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shesim traktor si dhe mjete bujqsore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim