Traktor Buhrer

Shitet nga: Agron 06 Jan 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
- Shes dhe ndrroj traktor BUHRER, traktori është n gjendje shum tmir është 4 klipsh e ka librezen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim