Traktor

Shitet nga: Nijazi 17 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Masse forguson 274s turbo. Asht n gjendje shum t
Mir Per qmim qeky asht nuk mundemi ma lir. Ju mir presim per relefonat. Dhe n viber. +37744916980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim