Traktor

Shitet nga: Liridon Mehmeti 15 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Traktori a i sa po ardhur nga zvicrra dhe a ne gjendje shum te mir teknike dhe asht 4&4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim