Traktore

Shitet nga: Gurian 19 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shesim traktore karraro 70000
Kemi dhe mjete te tjera bujqesore
Na kontaktoni ne numrin 0675329234
Ndodhemi ne qytetin e kavajes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim