Traktorin ford 6600 4x4 ne gjendje te mir..

Shitet nga: labinot 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
shes traktorin ford 6600 4x4 ne gjendje shum te mir dhe i rujtun siq poshifet edhe ne foto traktori esht me regjistrim rks....hidraulik...044533180.labinot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim