Traktorin ford 7600 4x4 i ardhur nga zvicrra

Shitet nga: labinot 26 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
shes traktorin ford 7600 4x4 ne gjendje perfekte traktori esht i ardhur prej zvicrres me dokumenta ne rregull. dhe esht i rujtun siq po shifet ne foto. me guma 100% te reja.. 044533180.labinot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim