U Shit Falemnderit MERRJEP Hurlimann Titan H-490..

Shitet nga: Burim 21 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shitet raktori :

Marka : Hurlimann

Motorri : MWM

Kapaciteti : 98 Hp

Ore pune : 3057

Vti i prodhimit : 1985

Ulese : 2

Pesha : 5190 KG

Shpejtesia : 40 km/h

Gomat : 100 % Te reja para dhe prapa

Timoni : Hidraolik

Ftohja : me Uje

Traktori eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike pres bleres serioz .

Ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim