Urgjent shes kultivatorin

Shitet nga: Motokultivator 21 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
Shes Urgjent motokultivatorin me rimarkio dhe pjes percjellse kos viti i prodhimit 1995 ne gjendje te rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim