imt 539 shitet dhe nderrohet

Shitet nga: ismet 04 Nën 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
shes fergusan imt 539 de luxe viti i prodhimit 1988 ne gjendje te shkelqyshme , baj ndrrim me fiat, ford , same , john deere etj, pres blers serioz nr i viberit +37745691763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim