shesmi traktora

Shitet nga: nexhat 12 Shk 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
shesmi traktora dhe pjes te traktorave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim