shitet

Shitet nga: berat 02 Sht 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Makina : Traktorë
TRAKTORI Fergusan.39,Viti i Prodhimit 1989.ne gjendje te rregullt.Posedon,Qerrin 4goma,me Kanata.vllaqat.dhe Pllugjit i ka.qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim