Skuteri peugeot 49c

Shitet nga: Arbnor 28 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Shitet skuteri peugeot ne gjendje te mir me sigurime letra doganes ks
Verejte
Librezen e ka ne polici
Dhe baterii nu ka dhez ne kam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim