mini cross

Shitet nga: adrian 16 Gsh 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Viti
Shes mini cross n gjendje t rregullt perfekte pa asni defekt maskat pak te thyera dhe ska kapak per benzin 50cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim