Mondial 150cc -08

Shitet nga: taulant 22 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Motoçikleta : Skuter
shitet modiali dhe ndrrohet me ndonjo telefon psh iphon 4 ose samsun s3 ose me ndonje tjeter viti 2008 per ma shum thirrni ne nr 045682046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim