Motociklet Modenas JAGUH (CHOPPER) -03

Shitet nga: ARTUR FERO 11 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Motoçikleta : Të tjera
Shitet Motociklete Modenas JAGUH (CHOPPER) ne gjendje shume te mire.
175 kubik ,model i vitit 2003,dokumentacion i rregullt dhe i targuar ne Shqiperi. I gatshem per cdo lloj prove. Sherbimet i jane kryer gjithmone ne kohe.

Numer kontakti 00355695689190 ne viber dhe ne whatsap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim