Resiver

Shitet nga: Adnan 06 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Resiver per kabllovik eshte ne gjendje shum te mir eshte blere 50€ 1muaj eshte perdore dhe eshte full HD dhe te dhenat ne foto jan te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim