Servisi per makineri hydraulike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D hydraulic service 15 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Servisojm te gjitha eskavatoret ngarkust pirungrisit autokranat si dhe te gjitha sistemin pneumatik maqinat indusriale etj servisojm pumpat hydraulike dhe pneumatike kemi pjes rezerv per pompa hidraulike dhe per gjith sistemin hidraulik ju mirpresim punojm edhe ne teren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim