Limousina -00

Shitet nga: Privat 20 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Viti
Përshkrim i sendit:

Vetura eshte Lincoln Town car qe perdoret per Dasma, Datlindje, Mbremje te Matures, Syneti, Mbremje te veqanta (personale, biznesi, politik etj)
Vetura eshte prodhim American me kapacitet (ne cm3) 4600, Benzin, Viti i Prodhimit 2000, Ngjyre e Bardhe. Vetura ka kapacitet prej 8 ulëseve.
Ne Limo gjenden banaku me gjithsej 15 gota, tre (3) frigorifera per pije, shiber, ka komandat e veqanta mbrapa per kontrollin e TV, DVD, Ngrohjes apo AC, radios dhe ndriqimin mbrenda limos.
Te gjitha keto jane te ndara nga shoferi i vetures duke perfshire dhe privatsin totale. Per me shume informata me kontaktoni ne nr te telefonit qe gjindet poshte.
Qmimi sipas marrveshjes, mundesi edhe ndrrimi me vetura me te vogla.

044-74 84 34
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim