Audi 80 -90

Shitet nga: Abdyl 12 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Viti
Shes audi 80 ne gjendje te mir teknike si brenda ashtu dhe jasht timon hidraulik gjamat e par elektronik audia ësht e qlajmruar viti prodhimir 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim