Audi A4 Automatik Dizel -02

Shitet nga: Xiki 25 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Viti
Audi A4 S-Line, 2.5, TDI (I e kuqe), Viti i prodhimit 2002, Automatik-Tiptronik, Kilometrat 220000, Klimatronik, ESP, Airbag, Hapje-Mbyllje Centrale, Dritaret elektronike, Radio origjinale Audi-s, Pasqyret me nxemje,
Fellne 18coll.!
Vetura është në gjendje shumë të rregullt me të gjitha serviset e kryera të garantuara me liber servisi dhe me shpenzime shumë të vogla, Të gjithë të interesuarit mund të lajmrohen në telefon, pres blerës serioz ose edhe bëjmë ndrrim të mundshëm, Çmimi 5500 Euro.! U SHIT FLM merrjep.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim