Audi 100 c4 2.5 tdi dizel 25-05-2016 rks viti 94

Shitet nga: Arton 25 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Shitet dhe ndrrohet
Audi 100 c4 2.5 tdi dizel viti 94
6 shpejsi regjistrim 25-05-2016
Iposedojn gjamat me rrym muzik
Ulset likur abs servo shiber. Etj
Per dokumenta ju garantojm
Per mashum info tel 044-326-188
Ose +377-44-326-188. Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim