Audi A4 2.0 38'200 Km

Shitet nga: Luan Haxhijaj 01 Dhj 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes urgjent Audi A4 2.0 Benzin, viti 04.2004 . Automatik , 130 ps. Vetura ësht shum e ruajtur dhe ka vetem 38.200 km.
Hargjon 7.9 litra n100.

Pajisjet : Felga të Aluminit / Ulset elektrike / Klima / Klimautomatik / Ndihmsparkingi / Ulset e para me nxemje / Kontroll te stabilitetit / Abs dhe shum të tjera. Regjistrim ka edhe 1 vit deri me 01.12.2016

Mirpres vetëm Telefonata serioze

Qmimi i padiskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim