Shes vetura prej italis

Shitet nga: Besim 09 Dhj 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Pershendetje,
Shes vetura te ndryshme me qmim Te ulta.
Te gjithat veturat qe i shes jan eskluzivisht prej italis, dhe te gjitha ne gjendjen e rregullt pas asnje vrejtje.
Dhe te gjitha makina qe i shes, jan te kontrullar qdo vit.
Ju mund te me thoni veturat qe edoni e un mund tju tregoj fotet edhe qmimin e vetures, mbas nese ju keni dakord shkojm perpara me proceduren.
Veteurat qe i shes te gjitha i ka tabelat e italia dhe kalimin ne ata kosovare do i beni ju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim