shitet

Shitet nga: albani 01 Sht 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shes Audi a4 ne gjendje teknike dhe optike ne rregull per info 00377 44 913 489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim