BMW X5 7300 Euro!

Shitet nga: Bmw 01 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes BMW X5 3000 kubik Diesel, full opsion. Vetura posedon klime, sensora para dhe pas, karrige te lekures, goma te reja dimri, po ashtu eshte ne gjendje shume te mire si nga jashte ashtu edhe brenda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim