Citroen Xsara

Shitet nga: Citroen X Sara 20 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Citroen Xsara 1.9 hdi ne gjendje shumm te mir dhe te rregullt me klim me te gjitha qe i duhen nje veture Luksoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim