Citroen jumper 2,0 dizell RKS

Shitet nga: Albin Pira 16 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Viti
SHes citroenin jumper furgon 2,0 dizell citroeni asht i ri ka vetem 42000 km katerdhet e dy mij kilometra te garantuara nu ka ma shum mundemi me vertetue pa problem citroeni asht i doganuar dhe regjistruar per her te par ne kosov,qmimin e ka 9500 er , i diskotushem te inerersuarit mund te me kontaktojn ne numer te telefunit 044 396 979 ju faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim