Fiat bravo 1.6 benzin plin -96 Ndrrim i mundshem..

Shitet nga: Betim 15 Gsh 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet fiat bravo 1.6 benzin plin me rks 1 vit. Me dokumentacio ne rregull i perkthyeshem jo hipotek po ashtu mund dhe te bejm ndrrim me ndonje me te vogel (kubikazh) me marsh(menjaq) automatik apo ndonje pikap me ulse, per oferta na shkruani ne viber +37744307221 mundesisht dhe foto dergoni bashk me oferten ju Falëminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim