Fiat Bravo 1.6 benzin plin -96

Shitet nga: betim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 666 EUR

Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
shitet dhe nderrohet me ndonje pikapo me ulse apo me ndonje vetur me ndrrues automatik
0037744307221 ne viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim