Fiat Punto -95

Shitet nga: Fatjon 18 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet makina per arsye emigrimi , eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Te gjitha sherbimet e kryera se fundemi. Harxhon per 100 km 4.litra . Eshte vertet shume ekonomike!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim